UE - ИНФОРМАЦИИ И ИЗВЕСТУВАЊА

Име на Бордот Статус Последна Порака
Информации

Тука можете да ги прочитате сите информации во врска со UnitedEmpire.

𝐁𝐔𝐒𝐇
во UnitedEmpire OGC - ФОРУМ...
на Јули 12, 2021, 11:30:40 pm

пораки: 3
теми: 3

Известување

Тука можете да прочитате секаква новост во врска со UnitedEmpire

𝐁𝐔𝐒𝐇
во [ЦЕНИ] АВТО & МОТО САЛОН...
на Јули 22, 2021, 06:24:43 pm

пораки: 6
теми: 5

Поддршка (Support)

Секој проблем што го имате на сервер или форум пријавете го тука.

Lorena Jon
во Одг: Унбан на ИП адреса
на Јуни 28, 2021, 05:37:22 pm

пораки: 297
теми: 147

UnitedEmpire™

Тука можете да ја видите целата екипа што работи на серверот.

Подфоруми: Поплаки за Admin/GM/Leader™

Leonardo Galante
во [ПОЖАЛБА] Администратор ...
на Август 02, 2021, 03:40:53 pm

пораки: 226
теми: 88

Gamemaster Апликации

ℍ𝕒𝕪𝕖𝕤
во Одг: Апликации за Gamema...
на Август 01, 2021, 06:31:55 pm

пораки: 9
теми: 1

UE - ROLEPLAY GAMING

Име на Бордот Статус Последна Порака
Новости

Сите ваши roleplay изработки можете да ги претставите тука.

ℍ𝕒𝕪𝕖𝕤
во Одг: cold ass cuts by De...
на Јули 30, 2021, 04:49:37 pm

пораки: 1124
теми: 166

RolePlay Дискусија

Доколку имате прашање во врска со РП, или едноставно сакате дискусија на некоја тема, прашајте овде.

𝐁𝐔𝐒𝐇
во Како да едитирате слики ...
на Јули 24, 2021, 05:05:54 am

пораки: 43
теми: 16

UE - GAMING

Име на Бордот Статус Последна Порака
Идеи и предлози

Доколку имате некоја идеја или предлог во врска со сервер или форум потставете ја овде.

ℍ𝕒𝕪𝕖𝕤
во Правило за отворање на т...
на Јуни 29, 2021, 08:40:44 pm

пораки: 58
теми: 28

Помош

Доколку ви е потребна било каква помош може да побарате тука.

ℍ𝕒𝕪𝕖𝕤
во Одг: SERVER
на Јули 16, 2021, 01:28:08 am

пораки: 23
теми: 19

Галерија

Тука може да ставате слики и видеа направени во игра.

Dark Castello
во Videa za UnitedEmpire
на Јули 26, 2021, 02:18:16 am

пораки: 9
теми: 9

Општи дискусии

Вистинското место за забава кога ви е досадно.

ℍ𝕒𝕪𝕖𝕤
во [INFO] - Правила за борд...
на Јули 26, 2021, 01:21:45 am

пораки: 5
теми: 3

GTA Модови

Овде можете да ставате, пронајдете модови за играта.

Подфоруми: Туторијали за модови, Download на модови, Дискусија за модови

Leonardo Galante
во Одг: [MOD]GTA by Yushin ...
на Август 01, 2021, 04:15:04 pm

пораки: 22
теми: 13

Дизајн и уметност

Тука ќе најдете се во врска со уметноста.

Подфоруми: Туторијали за Дизајн, Дизајнерски резултати, Дискусија и прашања, Дизајнерски елементи

пораки: 0
теми: 0

Купи/Продај

Место за бесплатни огласи доколку сакате да купите или продадете нешто на сервер.

mendez
во [Prodavam[-Cel imot
на Мај 30, 2021, 11:46:28 pm

пораки: 9
теми: 7

UE - ФАКЦИИ НА СЕРВЕР

Име на Бордот Статус Последна Порака
Легални факции

Сите информации од легалните факции на серверот можете да ги пронајдете тука.

Подфоруми: Los Santos Police Department, Federal Bureau of Investigation(FBI), Army of San Andreas (ASA), Los Santos News, Government of San Andreas

Najdoski
во Правила на Членови
на Јули 21, 2021, 02:40:59 pm

пораки: 16
теми: 16

Илегални факции

Сите информации од илегалните факции на серверот можете да ги пронајдете тука.

Модератор: Tyreek_Lockwood

Подфоруми: Grove Street Family(GSF), Ballas, Los Santos Gang(LSG), La Cosa Nostra (LCN), Yakuza

darijan_velinovski
во Одг: Official Theme / Gr...
на Јули 05, 2021, 06:27:12 pm

пораки: 4
теми: 3

Лидер Борд

Сите информации од лидерите на серверот можете да ги пронајдете тука.

Модератор: Garrison

Edward_Moretti
во Edward_Moretti Aplikacij...
на Јули 10, 2021, 04:55:43 pm

пораки: 11
теми: 7

UE - КРШЕЊЕ ПРАВИЛА

Име на Бордот Статус Последна Порака
Опоменати играчи

Играчите кои ќе бидат опоменати.

Antom
во Leonardo Galante опомена...
на Август 01, 2021, 09:38:21 pm

пораки: 26
теми: 25

Банирани играчи

Тука може да ги најдете сите банирани играчи на серверот.

Подфоруми: Барање унбан

Antom
во Mark_Marley баниран од а...
на Јули 31, 2021, 03:38:25 pm

пораки: 368
теми: 279

Кршење правила на сервер

Доколку некој прекршува правила на сервер и имате докази против него пријавете го тука.

Подфоруми: Кршење правила, Пцовки и навреди, Неправилно казнети, Казнети играчи од Администратор

Antom
во Richart Sinatra казнет о...
на Август 02, 2021, 03:13:16 pm

пораки: 1606
теми: 1138

  • Нема нови пораки
  • Форум за пренасочување
Статистика на форумот

3870 Пораки во 1976 Теми 5888 Членови. Последен член: SarahSzm07
Последна порака: "[ПОЖАЛБА] Администратор ..." ( Август 02, 2021, 03:40:53 pm )
Погледајте ги најновите 100 пораки на форумот.
[повеќе статистика]

Присутни корисници

(Активни членови во изминатите 15 минути) 40 гости, 8 членови

Активни членови во изминатите 15 минути:
SterlingBo, TrishaHeis, JeniferDie, ZPMDawn179, ThaliaObri, SanoraSumm, TrinaKella, AsaJml5059

Најмногу присутни корисници денес: 142. Најмногу присутни корисници: 365 (Август 02, 2021, 07:28:02 am)