Автор Тема: [MOD]GTA by Yushin v1  (Прочитано 174 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

[MOD]GTA by Yushin v1
« на: Мај 03, 2021, 11:51:54 pm »
Име на мод: GTA by Yushin
Слики/Видео од мод: КЛИК
Download link: КЛИК

Одг: [MOD]GTA by Yushin v1
« Одговори #1 на: Мај 21, 2021, 07:44:23 pm »
На послаб компјутер дали ке фати?

 • Lex Malchiny
  • Gamemaster
  • Пораки: 18 Пол: Машки
   Отсутен Карма: 0
  Одг: [MOD]GTA by Yushin v1
  « Одговори #2 на: Мај 26, 2021, 09:04:27 pm »
  Име на мод: GTA by Yushin
  Слики/Видео од мод: КЛИК
  Download link: КЛИК
  За каков компјутер/лаптоп е дале е за лов пц


  Одг: [MOD]GTA by Yushin v1
  « Одговори #4 на: Август 01, 2021, 04:15:04 pm »
  GTA-ta e za HIGH PC, zavrsena diskusija.

  lock
  Co-Admin