Автор Тема: НАГРАДНА ИГРА  (Прочитано 179 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

 • 𝐁𝐔𝐒𝐇
  • CEO/Founder
  • Administrator
  • Пораки: 263 Пол: Машки
   Отсутен Карма: 32
  НАГРАДНА ИГРА
  « на: Мај 26, 2021, 05:40:05 pm »

  НАГРАДНА ИГРА


  Ве известуваме за голема наградна игра организирана.
  За да бидете победник на наградната игра, потребно е да достигнете
  800 изиграни часови InGame.
  Кога ќе ги достигнете 800 изиграните часови, треба да направите F8 слика од " /stats - OOC Stats " и сликата треба да биде со комплетна димензија за да се разгледува и датумот на сликата.

  Сликата треба да се постави во коментар на оваа тема користејќи го подолу наведениот формулар:

  Nickname:
  Доказ од /stats - OOC Stats:
  ФБ профил link:


  Наградите за победници се поделени на три места:

  1. Прво место: Ultra VIP + слот за Автомобил/Мотор/Летало/Брод
  2. Второ место: Platinum VIP + слот за Автомобил/Мотор
  3. Трето место: Master VIP + 5.000.000$


  Во наградната игра дозволено е да учествуваат и членовите на Администрацијата.


  Пријатна игра ви посакува UnitedEmpire STAFF !

  « Последно менување: Јули 26, 2021, 12:56:01 am 𝐁𝐔𝐒𝐇 »