Автор Тема: [Prodavam[-Cel imot  (Прочитано 67 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

[Prodavam[-Cel imot
« на: Мај 30, 2021, 11:46:28 pm »
аш nickname:Carl_Mendez
Што купувате / продавате / заменувате: Prodavam Kukja (Broj 1) Stratum pola tune , BMX , Rancher FT , BF-400
Тунирање: /
Цена: Po dogovor
Телефонски број(In-game): /
Слика (Што сакате да купите или продадете): /