Автор Тема: Унбан на ИП адреса  (Прочитано 92 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Унбан на ИП адреса
« на: Јуни 27, 2021, 07:14:30 pm »
Nickname во серверот:Raymmundo_Allmanza
Левел (незадолжително):1
Опис на проблемот:Епа влевам сега ин-гаме и гледам дека ИП адресата ми е банирана.Изгледа дека е буг,навистина незнам што е проблемот,ако може да ми ја унбанирата за да играм на серверот.
Слика или видео(задолжително):Мислам дека нема потреба од поставување на слика,ми пишува You are banned from this server.

Одг: Унбан на ИП адреса
« Одговори #1 на: Јуни 28, 2021, 05:37:22 pm »
Вашата молба е прифатена, пишете ми дм на  форум за ип
   
                             
ЛОЦК
« Последно менување: Јули 01, 2021, 08:14:28 am Garrison »