Автор Тема: Правило за отворање на тема  (Прочитано 45 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

 • ℍ𝕒𝕪𝕖𝕤
  • Administrator
  • Пораки: 60 Пол:
   Отсутен Карма: 0
  Правило за отворање на тема
  « на: Јуни 29, 2021, 08:40:44 pm »
  Доколку имате некоја идеја/предлог која ќе го подобри серверот и изгледот на сервер, отворете тема по формуларот подолу:

  Ваш nickname:
  Каква идеја / предлог имате:

  НАСЛОВ:
  [Идеја/Предлог] - За што се работи: