Автор Тема: SERVER  (Прочитано 20 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

SERVER
« на: Јули 13, 2021, 01:55:18 pm »
Здраво , дали имате некое решение зашто не можам да се уклучам на сервер?
https://imgur.com/a/8IcRfXP

 • ℍ𝕒𝕪𝕖𝕤
  • Administrator
  • Пораки: 60 Пол:
   Отсутен Карма: 0
  Одг: SERVER
  « Одговори #1 на: Јули 16, 2021, 01:28:08 am »
  Серверот е привремено исклучен поради хост, утре ќе биде во функција, КАТАНЧЕ