Автор Тема: Правила на Членови  (Прочитано 14 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

 • Najdoski
  • Moderator
  • Пораки: 3 Пол: Машки
   Отсутен Карма: 0
  Правила на Членови
  « на: Јули 21, 2021, 02:40:59 pm »
                                 Задолжени сте да се обратува на агентите по ранк

  Не смеете да се мешате во работата на поголемите ранкови.

  Забрането е да правите Traffic STOP

  Забрането е навредување  на агентите

  Не смеете да изнесувате работи надвор од факцијата

  Не смеете  да се расправате со агентите, потрудете се да прифатите критика.